موسسه فرهنگی خدماتی امام رضا علیه السلام

(موسسه فرهنگی خدماتی ثامن الائمه علیه السلام استان )

 

خدمات برتر،رمز ماندگاری در خاطره ها…

 تاریخچه :

 شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی امام رضا (علیه السلام ) با سابقه چندین ساله  در زمینه ی مسافرت های داخلی و خارجی به خصوص مجری مستقیم برگزار کننده تور مشهد  فعالیت می کند و با اجرای تورهای گردشگری متنوع به اقصی نقاط جهان، سهم بزرگی را از انتقال فرهنگ گردشگری به خود اختصاص داده است. باید توجه داشته باشیم که امروزه از این حرکت با واژه ی «صنعت» نام برده می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است . در این سالها شرکت خدمات مسافرت،هوایی و جهانگردی امام رضا (علیه السلام ) با برگزاری سالیانه بیش از ۱۵۰ تور گوناگون و متنوع و اعزام هزاران مسافر ،نقشی پر رنگ در این صنعت ایفا کرده است.

 حوزه فعالیت :

 شرکت خدمات مسافرت،هوایی و جهانگردی امام رضا (علیه السلام ) خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با آژانس های بزرگ و معتبر دنیا، استفاده از هتل های عالی در مناسب ترین نقاط هر شهر و داشتن بیش از ده ها همکار کارآزموده ی تمام وقت، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.

 در نهایت …

 به شما عزیزان توصیه می کنیم،مسیر مسافرت خود را برگزینید و هر چه زودتر ثبت نام فرمایید تا بتوانیم با ارایه ی بهترین سرویس ها در خدمت شما باشیم و سفری فراموش نشدنی را برای شما عزیزان تدارک بینیم.